Bakıcı Kamera Sistemleri Nelerdir

Bakıcı Kamera Sistemleri Nelerdir

Bakıcı Kamera Sistemleri Nelerdir?

Hepimiz çocuklarımız için endişeleniyoruz. Daha spesifik olarak, onları göremediğimiz zaman onlar hakkında en çok endişeleniyoruz. Ebeveynler arasındaki bu korku, aslında 1937’de icat edilen modern bebek monitörünü doğurdu. Bu bebek gözlemcileri, her zaman kendilerini çocuklarıyla aynı odada bulamayan ebeveynler için bir miktar rahatlama sağladılar. Sadece onları duymak, bir rahatlama duygusu sağlar, ancak korkumuz, göremediğimiz şeylerle kalır; bebek kamerası bunun için var.Bebek kamerası, çocuklarınızı izlemek için mümkün olan en iyi modern çözümü sağlar. Bebek monitörleri gibi, bir veya iki yönlü ses sağlarlar, ancak gerçek zamanlı bir video akışının ek faydası vardır. Bebeğinizin ağlamasını duyduktan sonra bir ses duydunuz mu acaba? Ne olduğunu anında bilmek için ne verirdiniz? Bebek kamera sizin cevabınız olacaktır.Bebek kameraları, ses ve görüntüyü eşzamanlı olarak neredeyse tüm cihazlara iletir. Bu cihazların bir listesi şunları içerir: masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, herhangi bir tablet (iPad, Galaxy vb.) ve herhangi bir akıllı telefon. Bu, bunun çalışması için ek öğeler almanıza gerek olmadığı anlamına gelir (yani, özel bir monitör / TV yok).

Kurulum ve Yükleme Çok Kolay

“Teknolojik olarak engelli” insanlar için bile kurulumu yapmak kolaydır. Tek yapmanız gereken, görüntülenmesi ve dinlenmesi için kullanılan bir cihaz dışında, internet erişimidir. İnternet tarayıcınıza verilen IP adresini girmeniz gerekir. Buradan giriş yapabileceksiniz ve kurulumunuz resmi olarak tamamlanacak. İnternet erişiminiz olduğu sürece (veya akıllı telefonlarınızla 3G / 4G erişiminiz olduğu sürece), çocuklarınızı dünyanın herhangi bir yerinden görüp duyabileceksiniz.

Tamamen Kablosuz

Kablolarla uğraşmaktan veya herhangi bir deliği delmekten kaçınmak istiyorsanız, hemen hemen tüm bebek kameralarında yerleşik bir kablosuz özelliği vardır. Günümüzün kablosuz teknolojisi ile kablolu ve kablosuz görüntülemeniz arasında çok az fark var. Telsizde, mesafelere ve bant genişliğine bağlı olarak karşılaşabileceğiniz bazı şeyler, video / ses beslemesindeki gecikmelerdir (yaklaşık 1 ila 5 saniye) ve video akışkanlığında (kare hızı) küçük bir kayıp olur. Bazıları hiç fark etmez. Yani bebeğinizi dünyanın her yerinden anında göreceksiniz.

Share this post