Apartman Görüntülü Diafon Sistemi Nedir

Apartman Görüntülü Diafon Sistemi Nedir

    Dünya genelinde güvenlik üzerine birçok farklı alana yönelik cihazlar üretim gösteriyor. Bu kapsamda ülkemizde de olmak üzere satın alınan güvenlik ve diafon sistemleri farklı çeşit yelpazelerine sahip olmaktadırlar. Sesli ve görüntülü olarak konuşabilme becerisini sağlayan bina diafon sistemleri genelini kapamakta olan bu tür cihazlar, her eve kolaylıklar sağlıyor. Apartman ve sitelere yönelik geliştirilen uygulamalar dahilinde üretim gören bu cihazlar günümüz her eve gerekli bir detay aksamı olmaktadır. Apartman ve site alanlarına yönelik bir ihtiyacı durumu göz önüne seren diafon sistemleri, aynı zamanda bireysel olarak villalar ve özel işyerlerine yönelik olarak da tasarlanmış ürünleri kapsamaktadır. Günümüzde birçok ofis ve işyerinde güvenliğin sağlanabilmesi adına kullanım göstermektedir.

Apartmanlar için Görüntülü Diafon Sistemleri

    İnşaat projelerinin birçoğunda görüntülü diafon sistemleri tercih ediliyor. Buna yönelik sürekli geliştirilen ve daha iyisine yönelik sürekli olarak farklı ürün çeşitliliğinin de sunulduğu bu ürün aksamı, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İnşaat haliyle olan birçok proje kapsamında tercih edilen bu ürünler, kamera sistemleri gibi gereksinim duyulan cihazlar olmaktadır. Bu kapsamda temin edilen ürünler, güvenlik ile konuşma başta olmak üzere gelen konuklarında kim olduklarına dair bilgi edinmesi sağlanmaktadır. Ek olarak daireler arasında görüntülü ve sesli görüşmelerde sağlanabiliyor.

Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatları

    Görüntülü diafon sistemlerine yönelik fiyat ağırlıkları ürünün çeşidi, boyutu ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırılmalara tabii tutulmaktadır. Genel olarak görüntülü diafonlar 2,5 inçten başlayarak 7 inç değerine sahip ekran boyutlarına kadar farklı çeşitliliklere sahip olmaktadır. Daireler arası başta olmak üzere bloklar arası ve güvenlik ile de sesli ve görüntülü konuşma becerilerine sahip olmaktadır.ar ek olarak sosyal tesislerle de direkt olarak görüntülü ve sesli olarak görüşmeler sağlanabiliyor. Dair içi monitör aksamları, güç kaynakları ve zil paneli gibi birçok etkenin de beraberinde çalışması kapsamında kullanım gösterebilmektedir. Bu kapsamda ürün hakkında fiyatların daima ihtiyaçlar dahilinde olması hem maddi, hem de zamanen size fayda gösterecektir. Her apartman ve site dahiline gerekli olan bu ürün hakkında iyi bir tercihte bulunmalısınız.

Share this post

Bir cevap yazın