Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik Kamerası Ankara

Ankara Güvenlik Kamerası Montajı , Apartman Binalarınıza Güvenlik Kamerası , Bina içlerine güvenlik kamerası , Evinizin içine Güvenlik Kamerası , İşyerlerinize İnternet Üzerinden izleyebileceğiniz çevrimiçi cep’den takip edebilceğiniz güvenlik ip kamera sistemleri , İkinci el, Sıfır Güvenlik Kamerası sistemleri olarak Elektrik Elektronik olarak Haktanır Elektronik olarak hizmetinizdeyiz. Ankara’nın her semtinde hizmetimiz mevcuttur. Ankara kamera paket fiyatları işleriniz aynı gün içerisinde halledilmektedir. Biliyorsunuz ki bu işler profesyonellik gerektiren işlerdir. Baştan sağma yapılan güvenlik kamera işleri ile problem yaşamak istemiyorsanız haktanır elektronik sizlerle.

Hırsızları caydırıcı özelliği bulunan sahte kamera , gerçek kamera gibi çeşitli işlevsel hizmetlerimiz mevcuttur. Binalarınızın girişlerine dış cephelerine istediğiniz bütün bölgelere kamera paket fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Kalite kalite 1200 TL ‘den başlayan fiyatlarla bina çevrelerinize güvenlik kamerası montajı yapıyoruz. ( Malzemeler bina boyutuna ve girişlerine adetine göre fiyat değişikliği olabilir ) Standart Paketlerimizde 3 adet kamera + 1 adet kayıt cihazı + harddisk + kablolalama biçiminde olmaktadır. Ortalama maliyet ise 30 dairelik bir bina için 1500 tl olsa 50 Tl gibi komik bir rakama takabül etmektedir. Hayatınız 50 tl gibi küçük bir rakam ile daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Hırsızlar kamera olan bölgeler yerine olmayan bölgelerini tercih etmektedir. Özellikle Ankara Ankara’da son zamanlarda aşırı biçimde hırsızlık olayları yaşandığı ve ilgili hırsızların aynı binaya 3-4 kere girdiği ve hiçbirşey yapılamadığını biliyorsunuz. 3 . kat girmez , 5.kat girmez diye birşey yok hırsızın giremediği kapı yoktur. O yüzden hırsızları caydırmak için en en uygun çözüm gece görüşlü ip kameralardır. Gece bir yerden ses geldi şüphelendiniz dışarı çıkıp kendinizi tehlikeye atmak yerine cep telefonunuzdan güvenlik kameralarını takip edebilir anlık olarak hırsızın yerini tesbit edebilir ve anında 155 polis imdat’ı arayıp yardım talep edebilirsiniz

Share this post

Bir cevap yazın